Praca w Holandii.

Posiadamy głównie oferty pracy w regionie Limburga, gdzie dominuje działalność rolnicza. Głównie skupiamy naszych pracowników w okolicach Venlo.

Sektory

Znajdziemy dla Ciebie pracę w najczęściej spotykanych sektorach w Holandii:

  • ogrodniczym – szklarnie, uprawy, zbiory,
  • produkcyjnym – sortowanie i pakowanie, obsługa maszyn,
  • logistycznym – zbieranie zamówień, obsługa wózków widłowych

Kiedy przyjedziesz do pracy w Holandii, zaczniesz wówczas pracę u jednego z naszych zleceniodawców na podstawie umowy o pracę tymczasową. Twoim pracodawcą jest firma Flexipool Personeelsdiensten BV / Connectiva Personeelsdiensten BV/ Connectiva Packaging B.V.
Otrzymasz od nas holenderską umowę o pracę, co oznacza, że zostaniesz również zgodnie z holenderskimi normami wynagrodzony. Flexipool Personeelsdiensten BV wypłaca Twoją pensję zawsze na czas, odprowadza podatek oraz płaci składki na ubezpieczenia społeczne. Ponadto, pośredniczymy w złożeniu wniosku o przyznanie numeru SOFI (odpowiednik polskiego NIP-u), a na Twoja prośbę regulujemy ubezpieczenie zdrowotne.

Minimalny okres pobytu zagranicą

Minimalny okres pobytu wynosi 4 tygodni (z możliwością przedłużenia). To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dodatkowo zasilić swój budżet domowy oraz dla osób młodych, którzy ukończyli 18 lat – uczniów i studentów.

Dokumenty wymagane przed wyjazdem do pracy

Do wyjazdu do pracy niezbędne są:

  • dowód osobisty lub paszport,
  • posiadanie konta bankowego,
  • zaświadczenie o niekaralności.

Dodatkowo warto zabrać ze sobą prawo jazdy oraz posiadane referencje i certyfikaty, które poświadczają posiadane kwalifikacje i umiejętności.

Zakwaterowanie w Holandii

Dysponujemy szeregiem pomieszczeń mieszkalnych takich jak hotele, apartamenty, domy wakacyjne oraz mieszkania. Zawsze możliwie jak najbliżej zleceniodawcy. Zakwaterowanie odbywa się w pokojach 2/3 osobowych. Do wspólnego użytku pokój dzienny, aneks kuchenny i łazienka. We wszystkich miejscach zakwaterowania istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego Internetu.
W razie konieczności organizujemy również transport do i z miejsca pracy.

Ubrania robocze

W Holandii do wielu prac wymagane jest posiadanie specjalnych butów ze wzmocnionymi czubami typu Stal-Cap – S3. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego obuwia, otrzymasz je od nas za opłatą (€ 25). W zależności od pracodawcy wymagana jest odzież ochronna którą wydajemy za pobraniem zwrotnej kaucji.

System wypłat wynagrodzenia

Wynagrodzenie za pierwszy przepracowany tydzien (pon-niedziela) roliczane jest w nastepnym tygodniu i wyplacane w piątek. Oznacza to ze pierwsza wypłata, wpływa po dwóch tygodniach od dnia rozpoczecia pracy. Dlatego ważne jest, by mieć ze sobą środki pieniężne na pierwsze dwa tygodnie pobytu w Holandii.