Proces rejestracji obejmuje wypełnienie formularza aplikacyjnego. Możesz go wypełnić aplikując na wybrane stanowisko pracy dostępne w ofercie. Gdyby jednak w tym momencie nie było dla Ciebie interesującej oferty to pozostaw swoje dane, które zostaną dopisane do bazy Agencji. Gdy pojawi się oferta pasująca do Twojego profilu – umiejętności i doświadczenia skontaktujemy się z Tobą. Dodatkową korzyścią z rejestracji jest otrzymywanie informacji drogą mailową o najciekawszych ofertach pracy.

Pracownik Agencji skontaktuje się z Tobą telefonicznie i w trakcie rozmowy przedstawi  szczegóły oferty pracy, by decyzja o wyjeździe i podjęciu pracy za granicą była przemyślana i w pełni świadoma.  Dołożymy wszelkich starań, by dopasować pracę do Ciebie zarówno pod względem wymagań pracodawcy, Twoich predyspozycji zawodowych, jak również terminów, które są dla Ciebie najbardziej dogodne. W trakcie przedstawiania oferty uzyskasz podstawowe informacje o oferowanym stanowisku  w szczególności:

  • zakresie zadań i obowiązków
  • propozycję wynagrodzenia netto
  • informację o zakwaterowaniu i wyżywieniu w miejscu pracy
  • czasie pracy obowiązującym na danym stanowisku
  • terminie rozpoczęcia i zakończenia pracy

Przedstawione warunki podobają Ci się i chcesz z nami wyjechać do pracy w Holandii? Teraz czeka Ciebie dopełnienie wszystkich formalności i podpisanie umowy.
Co ważne – na wyjazd musisz posiadać ważny dowód osobisty lub paszport oraz zaświadczenie o niekaralności. Dodatkowo potrzebować będziesz konta bankowego i numer Sofii/ BSN (jeśli wyjeżdżasz po raz pierwszy pomożemy Ci go wyrobić na miejscu w Holandii).

Po załatwieniu wszelkich formalności możesz przygotowywać się do wyjazdu :) Otrzymasz od nas pełne wsparcie w zakresie transportu do Holandii, to Ty wybierasz miejscowość w Polsce z której chcesz wyjechać. Możemy zająć się rezerwacją busa, jeśli tylko tego oczekujesz. Jeśli chcesz jechać własnym samochodem – szerokiej i bezpiecznej drogi! Po przyjeździe na miejsce do Holandii będzie czekać na Ciebie osoba do kontaktu, która przedstawi Ci niezbędne informacje na temat pobytu i pierwszego dnia w pracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, bez wahania dzwoń lub pisz – żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest naszym sukcesem.