Szansa na lepsze zarobki w Euro

Kompleksowa obsługa – wszystko załatwisz u nas

Działamy sprawnie i dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami

Kim jesteśmy.

Flexipool Personeelsdiensten BV jest nowoczesną o międzynarodowym zasięgu agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw zagranicznych, głównie z Holandii. Od 2001 r. z dużym sukcesem rekrutujemy wiele zagranicznych (głównie wschodnioeuropejskich) pracowników.

Flexipool Personeelsdiensten BV, jest spółką należąca do grupy VoCo Groep BV z biurami we wschodniej i zachodniej Europie.
Dostarczamy pracowników do renomowanych firm działających w przemyśle, logistyce i produkcji. Zadowolenie naszych klientów z  zaangażowania i wkładu naszych pracowników jest miarą naszego sukcesu. Aż 90% naszych klientów od pierwszej godziny nadal korzysta z naszych usług.
Nowoczesne metody rekrutacji oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że współpraca z naszą agencją jest szybka, skuteczna i gwarantuje bezpieczeństwo. Klient i jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego też staramy się odpowiadać na wszelkie potrzeby naszych Klientów i oferować kompleksową obsługę – od nawiązania pierwszego kontaktu, poprzez rekrutację, pomoc przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu zagranicą.

Nasza platforma internetowa pośrednictwa pracy, umożliwia dotarcie do pewnych i sprawdzonych pracodawców zagranicznych. Zawsze podążamy zgodnie z naszą misją.

Naszym sukcesem jest Twoje zadowolenie z pracy i wzrost jakości życia. Wierzymy, że dzięki naszym staraniom pomożemy znaleźć Ci pracę, która spełni Twoje oczekiwania i przyniesie Ci satysfakcję nie tylko finansową.

Firma Flexipool Personeelsdiensten BV jest certyfikowana zgodnie z normą NEN 4400, działa według ABU CAO oraz posiada certyfikat VCU.

Misja.

Naszym sukcesem jest Twoje zadowolenie z pracy i wzrost jakości życia.

Istniejemy po to, aby służyć naszym Klientom. Myślimy przede wszystkim o naszych Klientach i ich potrzebach, a cele naszych Klientów są naszymi celami. Pragniemy, aby nasza współpraca zawsze kończyła się sukcesem. Dążymy do tego, aby Twoje zadowolenie z pracy i wynagrodzenia było jak największe.

Wartości

Klienci
Są naszym wyzwaniem. Nasi Klienci zdecydowali się nam zaufać. Musimy rozumieć ich potrzeby i oferować im doskonałą obsługę. Cenimy naszych Klientów i dążymy do wzrostu ich zadowolenia. Zawsze wysłuchujemy i reagujemy na potrzeby każdego z naszych Klientów. Staramy się przewidywać potrzeby Klientów i dostarczać im kompleksową obsługę lepszej jakości i wartości niż ktokolwiek inny.

Współpracownicy
Są naszym wyzwaniem. Jedynie wyjątkowi ludzie pracujący razem mogą zapewnić naszej firmie sukces rynkowy. Staramy się współpracować z najlepszymi. Cieszy nas to, czym się zajmujemy. Wierzymy w siłę pracy zespołowej.

Wyniki
…naszej pracy są naszym wyzwaniem. Jesteśmy zorientowani na działanie i dążymy do tego, by być najlepszymi na rynku.

  • Staramy się być najlepszymi w tym, co robimy;
  • Wszyscy odgrywamy znaczącą rolę w tworzeniu rezultatów;
  • Dążymy do elastyczności i efektywności we wszystkim, co robimy.